Metin2 Pvp Serverler,Pvp Serverler,Pvp Serverlar,Pvp,Mt2 Pvp Serverler,
 
Metin2 pvp serverlerda savaşların resmiyete dökülmüş halidir aslında lonca savaşları.Lonca liderinin sağlam sinirleri olmalıdır çünkü çok gergin savaşlar yaşanabilir.Bu yüzden lonca kurmadan önce eğer varsa çevreniz öncelikli olarak onları loncaya alıp loncada görevler verin ki işiniz daha rahat olsun.Lonca nasıl kurulur,lonca skilleri ne işe yarar nasıl savaş açılır şeklindeki sorularınızın cevabı bu blog yazısında.

Öncelikle lonca kurmayı bilmeyen yoktur sanırım.Köy gardiyanına gidip lonca kurmak istiyorum diyorsunuz.Oda oynadığınız metin2 pvp serverda nasıl düzenlenmişse gerekli şartları size söylüyor.Eğer şartları sağlıyorsanız isim vs. olaylarından sonra loncanız kurulmuş oluyor.Lonca becerileri lonca seviyesini atlattığınız takdirde kullanıma açık oluyor.Lonca savaşları için en az 8 üye ve lonca seviyesi istemektedir.

Lonca savaşlarına gelince savaş açmak için alt+g ye basarak lonca pencerinizi açarsınız.Zaten direk karşınıza savaş açmak için gerekli buton gelir.Oradaki seçeneklerden 1.seçenekte normal oyun alanında lonca savaşı yaparsınız.2.Seçenekte metin2 pvp serverınızın sağladığı lonca savaş alanında savaş yaparsınız ve son olarak 3.seçenekte bayrak savaşı yapabilirsiniz.

Lonca becerilerinin özellikleri zaten üzerine geldiğinizde belireceği için onu belirtmemize gerek olduğunu düşünmüyorum.Ancak kritik ve büyü hızı veren lonca becerilerini max. seviye yapmanız yararınıza olacaktır.

Son olarak lonca liderisiniz ve lonca liderliğini devretmek istiyorsunuz.Bunun için metin2 pvp serverler yer değiştirme yüzüğünü kullanabilirsiniz.Tabi bu item npcde sizin kullanmanıza açıksa.

Metin2 pvp serverler yer değiştirme yüzüğü kodu: 71099Leave a Reply.